Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w sklepie internetowym SODO.pl dajemy Państwu możliwość płacenia za zamówione towary na kilka sposobów.


przelewy online ( Przelewy24.pl ) - jeśli masz konto w poniżej wymienionych bankach możesz skorzystać z bezpośredniego przelewu internetowego z rachunku poprzez system transakcji danego banku. Płatność odbywa się poprzez interfejsy tych banków i bezpieczeństwo gwarantowane jest przez bank, z którego korzystasz.

przelewy24

przelew bankowy - regulujesz należność za zamówione towary tradycyjnym przelewem bankowym na rachunek sklepu. Aby zidentyfikować Państwa płatność prosimy o wpisanie w tytule przelewu numeru zamówienia, który otrzymają Państwo w e-mailu potwierdzającym jego złożenie.

Numer rachunku bankowego:
raiffeisen bank

PL 40 1750 1019 0000 0000 1152 2823
SWIFT: PPABPLPKXXX

SODO.PL
Bogucin, ul.Gnieźnieńska 159
62-006 Kobylnica

karta płatnicza - po potwierdzeniu zamówienia i wybraniu płatności kartą płatniczą zostaniesz przeniesiony na stronę bezpiecznego systemu autoryzacji kart płatniczych, gdzie wypełniając formularz Twoja karta zostanie obciążona należną kwotą. Obsługiwane karty: VISA , Master Card, Diners Club, JCB, POLCARD, PBK Styl i wiele innych.

przy odbiorze przesyłki - płacisz w momencie dostarczenia przesyłki przez kuriera.

Bezpieczeństwo
Naszym priorytetem jest, aby Twoje zakupy w sklepie SODO.pl były przyjemne, satysfakcjonujące, ale przede wszystkim bezpieczne.

Wszelkie informacje wpisywane w formularzach są wykorzystywane tylko i wyłącznie dla celów realizacji zamówień. Nigdy Twoje dane nie będą udostępniane osobom trzecim bądź innym firmom.

Transakcje elektroniczne obsługiwane są przez "Przelewy24.pl" i zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.