Łatwy zwrot
Towary proponowane do sprzedaży są wysokiej jakości, a zdjęcia prezentowanych towarów profesjonalnie wykonane oddające w pełni jakość i wygląd wzoru. Jednak w sytuacji kiedy po odebraniu paczki z jakiejś przyczyny nie jesteście Państwo zadowoleni, możecie bez problemu zwrócić lub wymienić towar.

Termin zwrotu – 14 dni
Przed zwrotem towaru prosimy powiadomić obsługę sklepu drogą mailową - wysyłając wcześniej wypełnione oświadczenie odstapienia od umowy.


Zwracane towary
Zwracane towary muszą być kompletne, muszą być zapakowane w oryginalny kartonik oraz zawierać wszystkie oznaczenia sprzedającego (metki, przywieszki, instrukcje). Zwracany towar należy zapakować dołączając potwiedzenie sprzedaży (paragon) i wypełnione oświadczenie zwrotu oraz opatrzyć informacją "SODO.PL zwrot".

Adres przesyłki zwrotnej:
Przesyłkę prosimy przesłać na swój koszt na adres:
Pierrot Sp.z o.o.
Bogucin, ul. Gnieźnieńska 159
62-006 Kobylnica


Zapakowanie
W celu obniżenia ryzyka uszkodzenia radzimy skorzystać z opakowania, w którym zamówienie było dostarczone. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na pakowanie rzeczy delikatnych np. szkła, porcelany. Takie przedmioty powinny być spakowane ze szczególną starannością: nie powinny znajdować się blisko ścianek zewnętrznego pudełka, wewnątrz paczki powinny być unieruchomione, oddzielone od siebie i dodatkowo zabezpieczone. List przewozowy powinien zawierać informację „UWAGA SZKŁO!".

Zwrot pieniędzy
Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu.

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

Dokumenty do pobrania
pdf iconFormularz reklamacji
pdf iconZwrot zamówienia
(oświadczenie odstąpienia od umowy)

Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.