Doświadczenie
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży wyposażenia wnętrz artykułów dekoracyjnych oraz upominków.

Bezpośredni Importer i producent
Wszystkie towary są sprowadzane bezpośrednio przez naszą firmę z pominięciem pośredników.

Natychmiastowa wysyłka
Wszystkie towary które państwo kupują w naszym sklepie są dostępne w naszych magazynach i wysyłka następuje w ciągu 24 godzin.

Bezpieczeństwo transakcji
Jesteśmy firmą zarejestrowaną i działającą na terenie Polski. Zapłaty za zamówiony towar można dokonać przez system platnosci.pl – bezpieczne płatności w Internecie lub dokonując przelewu na nasze konto bankowe (Raiffeisen Bank - nr konta: 40 1750 1019 0000 0000 1152 2823 ). Na życzenie klient może zapłacić za zakupiony towar przy odbiorze przesyłki (za pobraniem).

Polityka prywatności
Firma Pierrot Sp. z o.o. będąca właścicielem i operatorem www.sodo.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. „O ochronie danych osobowych". Zgodnie z ta ustawą klienci sodo.pl mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
Dane osobowe, o które może być poproszony klient sodo.pl poprzez wypełnienie formularza lub inny sposób są niezbędne do realizacji zamówienia. Niepodanie wymaganych danych uniemożliwi złożenie i realizację zamówienia.

Jakość towarów

Jako producent i Importer dbamy o wysoka jakość naszych produktów. Dodatkowo przed wysyłką każdy towar jest sprawdzony przez naszego pracownika.

Możliwość zwrotów
Aż przez 14 dni możecie Państwo przemyśleć zakupy i bez podania przyczyny zwrócić zakupione towary. Szczegóły: Gwarancja zwrotu.

Bezpieczne wysyłki
Każdy towar przed wysyłką jest bezpiecznie zapakowany aby w transporcie nie został uszkodzony. Wyroby porcelanowe i szklane są często pakowane w podwójny karton aby zminimalizować uszkodzenia.
Jeżeli z jakiś powodów, co zdarza się bardzo rzadko, towar dotrze do państwa uszkodzony prosimy o niezwłoczne skontaktowanie się z operatorem sklepu. Najczęściej wysyłamy paczkę jeszcze raz prosząc jedynie o przesłanie zdjęcia uszkodzonego przedmiotu

Stały kontakt
Codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 jesteśmy do państwa dyspozycji. W każdej chwili możecie do nas zadzwonić lub napisać maila a nasz pracownik niezwłocznie odpowie.
W weekendy nie odpowiadamy na maile ,jednak już w poniedziałek rano obsługa sklepu na wszystkie pytania zadane w sobotę i niedzielę niezwłocznie odpowie.
Do Państwa dyspozycji również jest live chat.

100% bezpieczeństwa
W sklepie internetowym sodo.pl przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji. Aby zapewnić Tobie wygodę i komfort zakupów wprowadziliśmy funkcje, które czynią zakupy w sodo.pl bardzo bezpiecznymi.

Ochrona prywatności i bezpieczeństwo zakupów są dla nas priorytetem i dlatego w sodo.pl :
- zapewniamy poufność danych,
- stosujemy szyfrowanie zakupów SSL,
- gwarantujemy bezpieczeństwo płatności,
- wysyłamy zawsze ubezpieczone paczki.

Bezpieczeństwo przechowywania informacji
Szanujemy prywatność każdego Klienta, który dokonuje zakupów w naszym sklepie. Wszelkie informacje zebrane na Twój temat będą użyte tylko do realizacji złożonego zamówienia oraz do poprawy jakości naszych usług
Wszystkie uzyskiwane dane osobowe są chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych i marketingowych, 
na potrzeby firmy Pierrot Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883).


Subskrypcja bezpłatnych newsletterów
 
Możesz wyrazić chęć otrzymywania od nas bezpłatnych informacji drogą elektroniczną. Zaprenumerowanie newslettera jest dobrowolne i w każdej chwili możesz się z niego wypisać, korzystając z formularza na stronie.
Twój adres e-mail dodany zostaje do listy mailingowej. Sklep sodo.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których posiada dane kontaktowe.


Bezpieczeństwo transakcji
Dzięki wprowadzonemu przez nasz sklep certyfikatowi SSL wszystkie Państwa zakupy są szyfrowane. Oznacza to zabezpieczenie łączności i przepływu informacji między użytkownikiem a serwerem w sposób tajny (szyfrowany).
Podstawową funkcją certyfikatów SSL jest ochrona internautów przed: kasowaniem danych; kradzieżą haseł, numerów kart, kont i posługiwaniem się nimi; fałszowaniem danych; przestępstwami dokonywanymi na użytkownikach indywidualnych oraz całych systemach firm, organizacji i instytucji; kradzieżami danych niezbędnych do logowania do intranetów i ekstranetów oraz nowymi technikami phishingu. 

SSL Certificate Authority
SSL Certificate Authority
NortonSafeWeb

Norton SafeWeb
(zobacz raport

  

Wysyłamy zawsze ubezpieczone paczki
Paczki, wysyłane przez sklep sodo.pl poprzez firmę kurierską są w 100% ubezpieczone na koszt sklepu. Przesyłki wysyłane do klientów są bezpieczne, a straty spowodowane uszkodzeniem zawartości paczki spowodowane podczas transportu ponoszone są przez sklep i firmę kurierską.


Expressowe wysyłki
Czas realizacji zamówienia od 6-24h z zachowaniem najwyższych standardów bezpiecznego pakowania.
Zwrot zakupionego towaru bez podania przyczyn z automatycznym zwrotem pieniędzy na Państwa konto.
Ochronę danych osobowych oraz nie udostępnianie ich osobom trzecim.
Bezpieczne płatności internetowe on-line w serwisie platnosci.pl charakteryzujące się najwyższym poziomem bezpieczeństwa.